Кафедра машин та апаратів відвідала виставку “Енергонезалежність – наша спільна справа” (м. Хмельницький)

Нещодавно викладачі, аспіранти, студенти кафедри машин та апаратів відвідали виставку у м. Хмельницькому, що проходила в рамках інфотуру “Енергонезалежність – наша спільна справа!”. Дана виставка була організована Національним екологічним центром України.

У викладачів була можливість: скуштувати каву, яку організатори зварили завдяки сонячній енергії; покрутити педалі велогенератора, щоб подивитися відео; покататися на ековелосипеді; на власні очі побачити роботу сонячних панелей, сонячного концентратора, сонячного колектора тощо.

Усі присутні змогли дізнатися про енергоефективність та енергозбереження, економію і раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновні джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні.

Отримана інформація буде корисною при підготовці студентів напряму «Електротехніка та електротехнології», яка здійснюється на кафедрі машин та апаратів та фахівців спеціальності «Енергетичний менеджмент», яка планується для відкриття в майбутньому.

За інформацією кафедри машин та апаратів