II Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми розвитку підприємництва в Україні в контексті активізації процесів євроінтеграції» у ХНУ

Впродовж двох днів (25-26 жовтня) у Хмельницькому національному університеті відбувалась друга Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми розвитку підприємництва в Україні в контексті активізації процесів євроінтеграції», яку організувала кафедра економіки підприємства і підприємництва.

Урочисто відкрила конференцію вітальним словом завідувач кафедри, професор Лук’янова Валентина Вячеславівна. Також привітали учасників перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Войнаренко Михайло Петрович та декан факультету економіки і управління Бондаренко Микола Іванович.

Із доповідями на пленарному засіданні виступили спеціально запрошені гості. Зокрема, Бачинська Інна Анатоліївна, керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва у Хмельницькій області, розповіла майбутнім молодим підприємцям про можливості залучення фінансових ресурсів для започаткування та розвитку власної справи, а, саме, про грантові та державні програми.

Юлія Василівна Шутяк (м. Брюссель, Бельгія) завдяки налагодженому скайп-зв’язку виступила із доповіддю на тему перспектив та особливостей професії аналітика в Україні та закордоном.

Далі до виступів було запрошено студентів. Зокрема, Анна Бальоха розповіла про сучасні методи оптимізації бізнес-процесів, Олена Бондар – про проблеми мотивації та стимулювання персоналу, Максим Федорчук – про перспективи євроінтеграції українських підприємств за умов нестабільної економічної ситуації. Теми інших доповідей були не менш актуальними та не залишали байдужими інших учасників конференції, провокували запеклі та цікаві обговорення.

Всі студенти, що взяли участь у пленарному засіданні, були нагороджені грамотами та оплесками присутніх.

Роботу конференції продовжили неформальне спілкування під час кави-брейк та секційні засідання.

За інформацією кафедри економіки підприємства і підприємництва