6-8 квітня 2015 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Проектування взуття та галантерейних виробів”, в якому брали участь представники чотирьох вищих навчальних закладів України та Вірменії.

Хмельницький національний університет представляла команда у складі чотирьох учасників, а саме: Островська Наталя Миколаївна (гр. ТЛП-11-2), Ковалюк Оксана Володимирівна (гр. ТЛП-11-2), Пекна Яна Миколаївна (гр. ТЛП-12-2), Шевчук Оксана Василівна (гр. ТЛП-12-2).

Студенти успішно виступили і показали гідний рівень знань та вмінь, що й було відмічено членами журі та знайшло відповідне відображення в отриманих ними нагородах:

Островська Наталя Миколаївна (гр. ТЛП-11-2) отримала диплом ІI ступеня як переможець Всеукраїнської студентської олімпіади та посіла 1 місце у номінації «Комп’ютерна технологія».

Пекна Яна Миколаївна (гр. ТЛП-12-2) посіла 2 місце у номінації “Оригінальність конструктивного рішення” та 3 місце у номінації «Якісне виконання графічної частини».

Шевчук Оксана Василівна (гр. ТЛП-12-2) посіла 2 місце у номінації «Художньо-композиційне рішення моделі».

Ковалюк Оксана Володимирівна (гр. ТЛП-11-2) посіла 1 місце у номінації «Художньо-композиційне рішення моделі».

Окрім особистих нагород, команда ХНУ привезла ІІ загальнокомандне місце, значно випередивши за кількістю набраних балів представників інших ВНЗ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!