ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань «Сфера обслуговування» зі спеціальності 214 «Готельно-ресторанна справа»

Відповідно до Наказу МОН України 15-17 травня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій (ОНАХТ) пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з готельно-ресторанної справи.

Студенти 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Мартинюк Вероніка та Попелюшко Віталій взяли участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської олімпіади, у якому змагалися бакалаври з 23 вузів України. Кафедру менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету представляла к.е.н., доц. Гейдарова О.В.

Учасники олімпіади розглядали питання сучасного розвитку готельно-ресторанного бізнесу, упровадження інноваційних технологій в готельному господарстві.

Студентка гр. ГРС–16–1 Мартинюк Вероніка показала високий рівень знань з готельної справи. Особлива подяка викладачам кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи к.е.н., доц. Гедаровій О.В., к.е.н., доц. Гризовській Л.О. (викладають дисципліну «Організація готельного господарства»), а також к.е.н., доц. Савченко О.В. (організація участі студентів у ІІ-му етапі олімпіади)

Олімпіада сприяла подальшому творчому та професійному зростанню її учасників, ознайомленню з Одеською національною академією харчових технологій та містом Одесою.

З повагою, кафедра менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи