ХНУ посів найвище місце серед вишів Хмельниччини у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2024 року

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2024 року.

Для складання цього рейтингу використовувалися дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання ЗВО.

Хмельницький національний університет цьогоріч у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України, набравши однакову кількість балів із Одеським національним медичним університетом, посів 49-50 місце – найвище серед ЗВО Хмельницької області.

Тримаємо освітній фронт! Працюємо задля Перемоги!

Детальніше про рейтинг

Відділ зв’язків з громадськістю