Хмельничан безкоштовно навчатимуть швейній справі

У рамках програми «Влада і громада» МТРК МІСТО м. Хмельницький 6 вересня 2023 року говорили про інноваційний проект у місті Хмельницький, який передбачає безкоштовне навчання та підвищення кваліфікації для мешканців міста швейній справі за унікальною методикою. Ця ініціатива спрямована на розвиток швейної справи та модних тенденцій в регіоні. Гостями студії були – Оксана Захаркевич, професор кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету, та Леонід Козловський, учасник кластеру Podillia Fashion Cluster та власник приміщення Fashion Training Center.

Безкоштовне навчання та підвищення кваліфікації

Також Оксана Захаркевич завітала у програму «На часі» телеканалу ТВ7+ де детально розповіла про проект. Основною метою цього проекту є навчання та підготовка спеціалістів у сфері швейної справи. Хмельничани мають можливість опанувати навички швачки, розкрійника, дизайнера друку по тканині, конструктора одягу та інших спеціалізацій. Пропозиція розрахована на тих, хто вже працює в галузі моди, а також на тих, хто прагне здобути нові професійні навички.

Однією з ключових особливостей цього проекту є унікальна методика навчання, розроблена спеціально для «Подільського кластеру моди». Головна ідея полягає в поєднанні традиційних методів навчання з інноваційними мультимедійними засобами. Це дозволяє студентам отримувати якісні знання та практичні навички в сфері моди та швейної справи.

Співпраця з Podillia Fashion Cluster

Проект реалізується в співпраці з кластером Podillia Fashion Cluster та Хмельницьким національним університетом. Ця співпраця є дебютною та спрямована на залучення майбутніх фахівців у галузі моди та швейної справи.

Вплив національних кольорів на моду

За останні роки Україна заявила про себе світу, і це також відобразилося на модних тенденціях. Національні кольори – синій і жовтий – стали більш впізнаваними, а вишиваний одяг здобуває популярність як серед українців, так і серед світових селебритіз. Це сприяє популяризації української моди та розвитку місцевої легкої промисловості. Попит на українські товари та бренди в швейній справі зросли за останні півтори роки. Українські бренди одягу зарекомендували себе на ринку та здобули визнання як в Україні, так і за її межами.

Роль швейної промисловості у часи вторгнення

Під час повномасштабного вторгнення України наші швейні цехи та бренди демонстрували свою гнучкість та адаптивність. Вони перепрофілювали свою роботу на виробництво необхідного одягу для армії, що дозволило зберегти робочі місця та підтримати оборонну потребу країни.

Реєстрація та деталі навчання

Для реєстрації на курси перейдіть за посиланням:

https://forms.gle/7PGmMkrdZnu25Fdy5

Прийом заявок до 21.09.2023

Початок навчання: 28.09.2023

За додатковою інформацією телефонуйте:

+38 (068) 202 56 98

Навчання реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Інформація кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ