ХІІІ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ. ЗМАГАННЯ З ТХЕКВОНДО

26 травня 2017 року в Києві відбулися змагання з тхеквондо ВТФ в рамках XIII літньої Універсіади України.

Участь в змаганнях взяли спортсмени-студенти з 11 областей та Києва, які представляли 25 вищих навчальних закладів країни.

На фото: Відкриття змагань

На цих змаганнях ХНУ представляли троє студентів:

Горбачова Анастасія, студентка спеціальності «Прикладна математика» (гр. ПМ-14-1), у ваговій категорії до 73 кг стала срібною призеркою, зайнявши друге місце;

Крук Олександр, студент спеціальності «Здоров’я людини» (гр. ЗЛ-14-1), у ваговій категорії до 68 кілограмів посів 9 місце;

Афанасьєв Артем, студент спеціальності «Радіотехніка» (гр. РТ-13-1), у ваговій категорії до 58 кг зайняв 5 місце.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули студенти Харківської державної академії фізичної культури. Друге місце було за представниками Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, третє зайняли тхеквондисти Національного університету фізичного виховання і спорту України (м.Київ).

На фото: Нагородження призерів змагань

У заліку за областями місця розподілилися таким чином:

1. Харківська область;

2. м. Київ;

3. Хмельницька область.

Вітаємо студентів та бажаємо подальших спортивних перемог та успіхів у навчанні!