ХІІ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ 2015 РОКУ. ФЕХТУВАННЯ

В Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури 25-30 березня відбувся фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року. Упродовж шести днів мушкетери українських вищих навчальних закладів у складі студентських збірних восьми областей та міста Києва виборювали 12 комплектів медалей – в особистих та командних змаганнях з фехтування на шаблях, рапірах і шпагах серед жінок та чоловіків.

До змагань допускаються студенти і аспіранти вищих навчальних закладів України, вік яких не перевищує 27-ми років. За результатами змагань у столиці Галичини буде сформовано студентську збірну України, яка з 3 по 14 липня у південнокорейському місті Гуанджу захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на ХХVІІІ літній Всесвітній Універсіаді-2015.

У перший день змагань було розіграно два комплекти нагород – в особистому турнірі з фехтування на шаблях серед жінок та чоловіків. Золоту медаль у змаганнях представниць прекрасної статі виграла спортсменка з Хмельницької області, студентка Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка Аліна Комащук.

За бронзову нагороду впевнено прийняла бій студентка нашого університету напряму підготовки «Здоров’я людини», вихованка знаменитої школи фехтування з містечка Нетішин, Щукла Ірина, яка у напруженому двобої перемогла спортсменку з Миколаєва.

Щукла Ірина (гр. ЗЛ-14-1) – бронзова призерка ХІІ літньої Універсіади України 2015 року

У другий день змагань було розіграно нагороди у командних турнірах шаблістів (чоловіки і жінки).

У фінальній зустрічі проти команди Хмельницької області чинили гідний супротив студентки-спортсменки з того ж таки Миколаєва, але все ж миколаївчанки поступилися двома ударами – 43:45. Наша команда – на найвищій сходинці п’єдесталу пошани!!