ХХІ УНІВЕРСІАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. ЛЕГКОАТЛЕТИЧНА ЕСТАФЕТА

27 травня у манежі спортивного комплексу за програмою ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету пройшли змагання з легкоатлетичної естафети серед студентів, де вперше окремо змагались чоловіки і жінки (по 8 учасників).

Участь у цих змаганнях взяли факультети технологій і дизайну, економіки і управління, інженерної механіки, факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем, гуманітарно-педагогічний факультет та колектив напряму підготовки «Здоров’я людини».

У жіночій естафеті звання чемпіонів виборов колектив напряму підготовки «Здоров’я людини», друге місце з відставанням у 2 секунди посіла команда факультету економіки і управління, третє – факультет технологій і дизайну. Серед чоловічих команд естафета пройшла в дуже напруженій боротьбі, про що свідчать результати фінішних протоколів. Стартуючи у різних естафетних забігах, в одну секунду вбігли три команди: факультет економіки і управління, інженерної механіки та колектив напряму підготовки «Здоров’я людини». На десятій долі секунди кращий результат показав факультет економіки і управління, друге місце посів колектив напряму підготовки «Здоров’я людини», а третє – факультет інженерної механіки.

Усім учасникам змагань спортивний клуб університету, кафедра здоров’я людини та кафедра фізичного виховання бажає міцного здоров’я, успіхів у навчанні та нових спортивних перемог.

Склад жіночої команди напряму підготовки «Здоров’я людини» – переможниці змагань:

Григорук Інна – ФР-10-1
Варешко Надія – ЗЛ-11-1
Буць Ірина – ЗЛ-12-1
Аболіна Яна ЗЛ – 13-1
Ковальська Ірина – ЗЛ – 13-1
Мельник Вікторія – ЗЛ – 13-1
Муц Ольга ЗЛ – 14-1
Митрофанова Ярослава ЗЛ – 13-1

Склад чоловічої команди факультет економіки і управління – переможці змагань:

Сербін Дмитро – ЕК-12-1
Туринський Сергій – ФК-12-1
Марчук Дмитро – МН-13-1
Вандоляк Роман – ОА-13-1
Кашпуренко Юрій – МР-13-1
Баковець Максим – ЕК-14-1
Процюк Дмитро – ЕП-14-1
Бернацький Андрій – ОА-14-1

На фото переможці чоловічої естафети – факультет економіки і управління.

Флерчук В.В.,
доцент кафедри фізичного виховання