ХХ УНІВЕРСІАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД

Упродовж трьох днів з 25 по 27 листопада в ігровій залі навчального корпусу №4 університету проходили змагання з волейболу серед жіночих команд в залік ХХ Універсіади ХНУ.

В змаганнях взяли участь збірні команди шести факультетів: факультету міжнародних відносин, факультету інженерної механіки, факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем, факультету економіки і управління, гуманітарно-педагогічного факультету, факультету технологій та дизайну, а також команда напряму підготовки «Здоров’я людини».

За підсумками змагань чемпіонами стала збірна команда факультету економіки і управління, друге місце посіла команда гуманітарно-педагогічного факультету, третє – команда факультету міжнародних відносин, наступні місця розподілились таким чином: 4 місце – команда спеціальності «Здоров’я людини», 5 місце – команда факультету технологій та дизайну, 6 місце – команда факультету інженерної механіки і 7 – місце команда факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем.

Переможці змагань з волейболу серед жіночих команд:

1. Ланівська Марина – МР 13-1

2. Каправа Маргарита – ЕП 13-1

3. Довгань Юлія – МР 13-1

4. Кізюн Олена – ОА 13-1

5. Білоус Аліна – МН 14-1

6. Пиндик Лілія – МР 14-1

7. Наконечна Анжеліка – ОА 14-2

8. Щур Людмила – ЕК 14-1

9. Полховська Юлія – ЕП 12-1

10. Валюс Ілона – ФК 14-1

Декан факультету Бондаренко Микола Іванович.

Представник команди, заступник декана факультету з фізкультурно-оздоровчої роботи, доцент кафедри фізичного виховання Флерчук Віктор Вікторович.

Вітаємо переможців, призерів та представників команд!
Бажаємо подальших успіхів!

Антонець В.Ф.,