Ефективна співпраця – успішний результат: круглий стіл студенства із адміністрацією університету

14 листопада відбувся традиційний круглий стіл студентства із представниками адміністрації Хмельницького національного університету на чолі із ректором – Миколою Єгоровичем Скибою.

Провівши опитування серед студентів, студентська рада обрала питання які найбільше хвилюють наше студентство. Під час круглого столу питання були поділені на три блоки: проблеми із гуртожитками, особливості організації навчального процесу та пропозиції щодо благоустрою університету.

У першому блоці «проблеми із гуртожитками» – голови студентських рад гуртожитків озвучили перелік питань, які найбільше хвилювали жителів гуртожитків. На такі запитання як: зміна графіку подачі гарячої води; заміна вікон; грибок у житлових кімнатах та інші. Адміністрація надала відповіді , які не змогли не порадувати усіх.

Графік постачання води зранку, відтепер буде з 6:30 до 9:00. Щодо заміни вікон та грибку – пообіцяли як найшвидше вирішити їх, як проблеми, що потребують негайного вирішення. В свою чергу адміністрація звернулась із проханням не витрачати дарма воду та електроенергію, адже чим більше ми економимо, тим більше коштів залишиться на подальші ремонтні роботи.

У другому блоці «особливості організації навчального процесу» – дізнались, що зовсім скоро студенти ХНУ зможуть користуватись комп’ютерною версією «Електронного вибору дисциплін». Також пообіцяли, що за внесеними змінами уряду, щодо збільшення стипендій на 18 %, кількість студентів які отримують стипендію, залишиться не змінною.

У третьому блоці «пропозиції щодо благоустрою університету» – адміністрація пообіцяла привести до ладу футбольний стадіон та вдосконалити перепускну систему входу до навчальних корпусів.

Адміністрація зауважила, що наша співпраця має будуватись на довірі. Також, ректор університету – Скиба Микола Єгорович наголосив: «Не бійтесь говорити, я завжди вас захищу!»

Дякуємо адміністрації за швидке реагування та виконання різноманітних прохань і пропозицій студентів! Студентська рада сподівається, що всі висловлені пропозиції та скарги будуть дійсно взяті до уваги!

Детальнішу інформацію можна дізнатись у голів Студентських рад факультетів та гуртожитків, а за протоколом засідання Круглого столу – звертайтесь у 4-208 Б.

Студентська рада
Хмельницького національного університету