Дуалістична освіта на кафедрі здоров’я людини

З метою практичного спрямування підготовки та подальшої професійної орієнтації студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» було проведено практичне заняття з дисципліни «Технічні засоби реабілітації» на матеріально-технічній базі спеціалізованої ортопедичної фірми «Арос плюс», що є потенційним роботодавцем для бакалаврів даної спеціальності.

У ході проведення заняття студенти мали можливість ознайомитись зі специфікою зняття мірок для виготовлення протезів, ортезів та ортопедичного взуття, порядком індивідуальної підгонки ортопедичних засобів та проведення ручного і комп’ютерного діагностування проблем ступні зокрема та постави людини загалом. За результатами діагностування студента, йому були запропоновані ортопедичні устілки для усунення виявлених недоліків постави.

Студенти на згаданому занятті могли на практиці застосувати знання, отримані у стінах університету, що сприяє підвищенню рівня конкурентоздатності фахівців.

Дутчак Ю.В.,
доцент кафедри фізичного виховання