Другий тур всеукраїнської олімпіади з командного програмування (All-Ukrainian Collegial Programming Contest, Central Region)

12-14 вересня 2014 року, в Хмельницькому національному університеті, на базі кафедри системного програмування було проведено ІІ тур всеукраїнської олімпіади з командного програмування (All-Ukrainian Collegial Programming Contest, Central Region), яка одночасно відповідає чвертьфіналу всесвітньої першості з командного програмування (International Collegiate Programming Contest).

В олімпіаді взяли участь 32 команди центрального регіону України (Хмельницька, Вінницька, Черкаська, Дніпропетровська, Сумська, Чернігівська, Кіровоградська та Житомирська області). Основний тур олімпіади відбувався 13 вересня 2014 року. 120 учасників, протягом 5 годин намагались розв’язати 12 задач підготовлених оргкомітетом олімпіади.

Організатори олімпіади в Хмельницькому національному університеті дотримались традиційного підходу до інформування учасників та спостерігачів про прогрес вирішення задач командами. За правильний розв’язок кожної задачі команда отримує повітряну кульку, яка відповідає кольору розв’язаної задачі. Це традиція сприяє забезпеченню гарного настрою та створює святкову атмосферу для серйозних інтелектуальних змагань.

Перемогу у олімпіаді здобули шість команд:

І місце – команда VNTU_[wRabbits] Вінницький національний технічний університет

ІІ місце – команда DNU-Cefeidon Дніпропетровський Національний університет

ІІ місце – команда VNTU [rWabbits] Вінницький національний технічний університет

ІІІ місце – команда ByeByeACM Хмельницький національний університет

ІІІ місце – команда SSU+BOMBABOOLO Сумський державний університет

ІІІ місце – команда VNTU[RED] Вінницький національний технічний університет

Команди переможниці отримали можливість продовжити участь у Всесвітній першості з командного програмування та братимуть участь у півфіналах, що відбуватимуться у Вінниці та Харкові.

Бажаємо успіху нашим командам у Всесвітній першості!

Оргкомітет олімпіади