![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/bez-nazvy-1-39-1024x683.webp)
Хмельницький національний університет, Вільна профспілка працівників Хмельницького національного університету, Громадська організація «Подільський центр громадських ініціатив», відділ навчально-виховної роботи, Первинна профспілкова організація студентів та Студентська рада університету реалізували черговий проєкт та на зібрані благодійні пожертви придбали і передали одній із ДШВ ЗСУ, в якому несуть службу наші випускники (за їх запитом), автомобільний комплект нічного бачення на 80 м для ЗСУ з двома камерами та монітором на 10 дюймів.
Дякуємо воїнам за захист, за мужність та незламність!
Перемога буде за нами – бо інакше просто не може бути!
Слава Україні! Слава ЗСУ!