ДОБРОЧИННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС КАФЕДРИ ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Чудовою традицією кафедри хімічної технології Хмельницького національного університету, в рамках роботи наукового гуртка екологічної біохімії, стало проведення майстер-класів для юних хіміків.

Нещодавно, за ініціативи Рівненського Льонокомбінату, у лабораторії підприємства, діти працівників, за керівництва співробітників ХНУ, виготовили екологічно-чисте мило для військових, які перебувають у зоні АТО. Діти з радістю долучилися до патріотичної роботи своїх батьків, адже працівники Рівненського Льонокомбінату постійно допомагають воїнам АТО, безкоштовно виготовляючи одяг для військових.

Під керівництвом співробітників кафедри хімічної технології, діти охоче та старанно виготовляли мило ручної роботи з екологічно безпечної сировини. Загалом, під час майстер-класу що проходив у творчій та дружній атмосфері, було виготовлено понад 100 штук мила, яке буде передано військовим, що перебувають у зоні АТО.

В свою чергу у Хмельницькому національному університеті студенти та викладачі також активно беруть участь у доброчинних заходах та проводять різноманітні акції спрямовані на підтримку наших воїнів в зоні АТО (участь у всеукраїнській акції «Лист пораненому», збір коштів і речей, організація перфоменсу «Молодь Хмельницького – за Мир в Україні, волонтерська діяльність, тощо).

Подібного роду майстер-класи є вдалим прикладом співпраці навчальних закладів та підприємств на благо України.

Кафедра хімічної технології ХНУ