Доброчинна акція зі збору коштів бійцям АТО

24 листопада у Хмельницькому національному університеті відбулася благодійна акція метою якої став збір коштів для бійців, що воюють в зоні АТО. Кошти зібрані від продажу власноруч виготовлених виробів, серед яких: ляльки-мотанки, в’язані, плетені, шиті та солом’яні іграшки, художні полотна, а також смачна випічка власного приготування, будуть перераховані на потреби української армії.

Студентство університету в котрий раз виявило патріотизм та долучилося до акції по збору коштів на допомогу бійцям АТО. Так, в холі університету відбувся благодійний захід по збору коштів.

Варто відзначити неабияку зацікавленість адміністрації, професорсько-викладацького складу та студентства у доброчинному заході, оскільки кожний перехожий долучався до акції. Загалом, під час акції було зібрано майже 6 тисяч гривень, за які буде придбано теплий одяг для військовослужбовців.

Ще раз нагадуємо, що у Хмельницькому національному університеті продовжується збір коштів на придбання необхідних речей військовим Хмельниччини. Тож не будьмо байдужими та долучаймось до акції, оскільки наша сила у єдності!

Ольга Осійчук,
відділ міжнародних зв’язків