До Дня університету у гуртожитку № 4 відкрилася спортивна зала

«Про кімнату для занять спортом наші студенти мріють вже дуже давно, певно ще з 90-х рр., – розповідає декан факультету інженерної механіки Олександренко В. П., – і, нарешті, цю ідею вдалось втілити в життя!»

14 жовтня 2014 року о 10 00 відбулось урочисте відкриття спортивної зали у підвальному приміщенні гуртожитку № 4.

Захід відвідало керівництво ВУЗу на чолі з ректором Скибою М. Є., який привітав присутніх з Днем університету, а також відзначив грамотами активістів та ініціаторів облаштування спортивного приміщення і нагородив переможців чемпіонату з армрестлінгу, який відбувся у гуртожитку 11-12 жовтня.

А наостанок студенти спеціальності «Машинобудування» Антонюк Андрій та Мазур Андрій для присутніх виконали на гітарах гімн України у власному аранжуванні.

Спортивна зала – це результат спільних зусиль студентів ФІМ під керівництвом голови студентської ради гуртожитку № 4 Висоцького Станіслава. Вони власноруч робили ремонт, підбирали спортивний інвентар та встановлювали його. Варто відзначити, що частина спортивного обладнання була виготовлена студентом групи ТМ-10-1 Рагульським Русланом за власними кресленнями.

Відтепер у користуванні студентів тренажери для усіх груп м’язів: силова станція, бігова доріжка, велотренажер, дошка Євмінова, боксерська груша, штанги, гирі, гантелі та ін. Для усіх бажаючих подбати про своє здоров’я та вдосконалення фізичної форми тренажерна зала працює з 16 00 до 23 00 .

Студентська рада гуртожитку № 4 і всі, хто долучився до цієї справи, висловлюють щиру подяку адміністрації ВУЗу за сприяння у відкитті спортивної зали, а також декану ФІМ Олександренку В. П. та його заступнику з виховної роботи Машовець Н. С. за допомогу у вирішенні організаційних питань та моральну підтримку, доценту кафедри машин і апаратів Прибезі Д. В., який взяв на себе відповідальність за забезпечення роботи спортивної зали, а також працівникам будівельної бригади і виробничої бази № 2 та персоналу гуртожитку № 4.

Усім мешканцям гуртожитку № 4 бажаємо спортивних успіхів і сподіваємось, що естафету перехопить й студентство інших гуртожитків ХНУ.

Алла Коханська,
відділ міжнародних зв’язків та