День гуманітарно-педагогічного факультету у Хмельницькому національному університеті

7 листопада у Хмельницькому національному університеті було свято – День гуманітарно-педагогічного факультету.

В Актовій залі університету зібралися студенти, викладачі, співробітники факультету – щоб почути слова привітання і гарні побажання, щоб відзначити кращих викладачів і кращих студентів, щоб порадіти зі святкових подарунків – пісень і танців, подарованих креативними, талановитими студентами і не менш креативними викладачами.

Тепло привітав гуманітарно-педагогічний факультет перший проректор Войнаренко М.П. «Ваш факультет є перлиною Хмельницького національного університету!.. Навчаючись за спеціальностями гуманітарно-педагогічного факультету, студенти опановують професії, дуже потрібні у Подільському регіоні, та в інших куточках України… Ваш факультет – один із кращих у ХНУ», – такі приємні слова почули з вус М.П. Войнаренка присутні у залі.

Подякувала викладачам та співробітникам факультету за відданість викладацькій професії, за досягнення у науковій діяльності, за активну спортивну, міжнародну, природоохоронну діяльність декан ГПФ Станіславова Л.Л. Студентам побажала навчання наполегливого, але водночас цікавого і корисного. А ще – порадила побільше усміхатися. Це завжди допомагає досягати бажаного.

Завідувачі кафедр ГПФ також привітали факультет зі святом і оголосили прізвища студентів, визнаних найкращими за кожною спеціальністю.

Серед найкращих студентів – Старовіна Марія (СР-15-1), Коваль Андрій (ТО-15-1), Драйна Богдан (ЕКОЛ-15-1), Прокопчук Ольга (ДПМ-15-1), Смучок Юрій (ТО-15-1), Тарчинський Олексій (ПРОТ-17-1), Гнатюк Люба (ФППм-18-1), Каштан О.С. (СОУ-16-1), Стефанович Катерина (ЗЛ-15-1), Матвіюк Олександр (ФКС-16-1), Коваленко Михаїл (СОФК-16-1).

Студенти щиро подякували усім викладачам за навчання, за розуміння і підтримку. Кращим – подарували квіти і усмішки. Серед кращих викладачів гуманітарно-педагогічного факультету: Торчинський М.М., Торчинська Н.М., Павлюк Є.О., Павлюк О.С., Подкоритова Л.О., Хренова В.В., Казимірова Л.П., Бриндіков Ю.Л.

Оплесками зустрічали глядачі пісні у виконанні солістки вокального ансамблю «Струни серця» Лозиченко Анни; брейк-данс Михайла Керебка, або Бой Канона, авторські пісні Василя Бексяка.

Бурю емоцій викликав номер-сюрприз «Не-Монатік». І не дарма – адже зі сцени пролунав справжнісінький реп, а найголовніше – у виконанні викладачів і співробітників ГПФ. Звичайно, дуже доречною тут була допомога талановитої першокурсниці Дідори Ліси, яка виконувала головну партію у проекті. Але супровід викладачів був по-особливому «драйвовим».

Щирий сміх лунав у залі під час перегляду відео «Чисто-Ньюз на ГПФі», який коментували Ольга Єфремова (викладач кафедри екології) та Олександр Левшун (викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва).

Особливою увагою у День ГПФ користувалися першокурсники факультету. Для них профспілка та студрада ГПФ організувала цікавий квест «Пізнаємо ГПФ». Близько двох годин члени команд кожної спеціальності змагалися у виконанні різних завдань і у швидкості переміщення по території університету.

Перемогла команда екологів.

Але солодкі призи і грамоти та дипломи одержали всі учасники.

Дружню атмосферу в залі підтримували чарівні ведучі свята – магістр спеціальності «Філологія (Українська мова і література)» Горшкова Марія і доцент кафедри екології Дячук Андрій.

Студенти ГПФ, як і вся молодь, полюбляють бачити себе у соціальних мережах. Тому біля створеної представниками студради та профспілки ГПФ фотозони із задоволенням робили фото чи не всі, хто завітав на свято.

Декан ГПФ Станіславова Л.Л.