«День гостинності» на кафедрі технології і конструювання швейних виробів

Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету завжди приділяла значну увагу проведенню профорієнтаційній роботі серед потенційних абітурієнтів. Ця робота є ретельно спланованою і відповідально виконується усім дружнім колективом кафедри.

В рамках профорієнтаційної роботи 17 лютого 2017 року відбувся «День гостинності», організований кафедрою ТКШВ. Цей захід є традиційним і проводиться двічі на рік. Перед присутніми виступили представники деканату ФТіД та кафедри ТКШВ.

Протягом кількох годин гості кафедри мали змогу отримувати корисну інформацію та відповіді на питання, які пов’язані з умовами навчання, проживанням в гуртожитку, розміром стипендій, наявністю повноцінної інфраструктури університету та ін.

Приємно відзначити те, що аудиторію також цікавили питання можливості подальшого їх навчання (друга вища освіта, магістратура, аспірантура) та стажування на діючих підприємствах швейної промисловості. Після отримання вичерпних відповідей, для гостей було проведено екскурсію аудиторіями кафедри .

Особливу зацікавленість у потенційних абітурієнтів викликала діяльність нашого «Студентського будинку моделей» та система САПР, яку широко використовують на сучасних швейних підприємствах.

Отже, завдяки такому заходу гості кафедри отримали вичерпну інформацію, яка дозволить їм чітко зорієнтуватися у безпомилковому виборі своєї майбутньої професії та форми навчання в Хмельницькому національному університеті.

Привала В.О.,
доцент кафедри технології та конструювання
швейних виробів ХНУ