ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

13 грудня 2014 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету було проведено «День гостинності кафедри ТКШВ». Метою цього заходу є надання всебічної інформації потенційним абітурієнтам щодо умов проведення вступної кампанії 2015 року.

Імпровізована виставка навчально-методичних і наукових розробок викладачів кафедри

Гостями нашої кафедри стали учні випускних класів середньо освітніх та професійних навчальних закладів як Хмельниччини, так і інших регіонів. Особливо приємно відмітити, що на даному заході були присутніми студенти Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну, з яким наша кафедра підтримує дружні стосунки на протязі багатьох років. Результатом такої співдружності є постійне поповнення абітурієнтів всіх форм навчання саме з цього регіону.

Майбутні абітурієнти з Дніпропетровська оглядають творчі роботи студентів кафедри ТКШВ

В цей день відвідувачі нашого заходу ознайомилися з умовами вступу до університету, викладачами кафедри, з навчальними аудиторіями та здобутками студентів напряму «Вироби легкої промисловості».

Екскурсію по кафедрі проводить доцент Краснюк Л.В.

Гостей кафедри ознайомили з навчальними аудиторіями, діючою системою САПР, з сучасними навчально-методичними та науковими розробками викладачів кафедри.

САПР одягу презентує доц. Захаркевич О.В.

«День гостинності кафедри ТКШВ» пройшов у дружній і теплій обстановці. Гості заходу, разом із роздатковим агітаційно-роз’яснювальним матеріалом, отримали відповіді на всі свої питання і пообіцяли в наступному році обов’язково спробувати стати студентами Хмельницького національного університету.

Доцент Привала В.О.