День Героїв у Хмельницькому національному університеті

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято, яке відзначається 23 травня, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України.

У нашому університеті цього дня відбулась зустріч студентства з учасником Революції гідності, добровольцем АТО, кіборгом, студентом заочної форми навчання Назаром Чепко.

Невеликі фрагменти відео нагадали молодій еліті про лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України усіх часів, а далі відбувся діалог зі своїм ровесником, який разом з батьком «понюхав» справжній порох, назавжди попрощався не з одним побратимом, залишився вірним своєму обов’язку захисника Вітчизни. Більше двох годин студенти вслухалися у відповіді на болючі питання, переймали високий дух і відповідальність, шукали відповіді на питання «Хто такий герой?», «Хто такий патріот своєї Батьківщини?». Бурхливими оплесками студенти провели Назара знову на передній край боротьби за незалежність та суверенітет нашої держави.

Слава Україні! Слава героям!

Л.Е.Байдич,
завідувач відділу навчально-виховної роботи