ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК

З 16 по 19 жовтня у місті Городок, Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь найсильніші спортсмени нашої країни.

Змагання проходили під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги у сучасному спортивному клубі «Епіцентр», збудованому та обладнаному за всіма європейськими стандартами.

Урочисте відкриття спортивного комплексу «Епіцентр» відбувалося 16 жовтня, разом з відкриттям Чемпіонату країни. Взяти участь у такій події зібралося більше тисячі чоловік, серед яких були такі почесні гості, як Сергій Бубка – президент Національного олімпійського комітету України, Ніна Уманець – заступник Міністра молоді та спорту України, Галина Герега– почесний президент спортивного клубу «Епіцентр», Ірині Мерлені – Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби та начальник Хмельницького обласного управління молоді і спорту, Олена Говорова – бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, Яна Шемякіна – Олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах,Олексій Торохтій – Олімпійський чемпіон 2012 року з важкої атлетики,Наталія Скакун – Олімпійська чемпіонка з важкої атлетики,Юрій Зайцев – Олімпійський чемпіон з важкої атлетики у Монреалі 1976 року, Ігор Разорьонов – срібний призер Олімпійських ігор з важкої атлетики,Денис Готфрід – бронзовий призер Олімпійських ігор з важкої атлетики,Ольга Коробка – срібна призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики,Юлія Калина – бронзова призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики,Юлія Паратова – чемпіонка Європи з важкої атлетики та багато інших.

Після урочистої церемонії відкриття почесні гості дали старт чемпіонату України з важкої атлетики, в якому взяли участь близько 200 найкращих важкоатлетів зі всіх регіонів нашої країни.

Хотілося би відзначити, що змагання проходили за всіма вимогами до проведення змагань міжнародного рівня. Запекла боротьба на помості тривала впродовж 4 днів і завершилася перемогою команди Хмельницької області.

Свій вагомий внесок у дану перемогу зробили і студенти-спортсмени нашого університету, так студентка спеціальності «Здоров’я людини» гр. ЗЛ-13-1 Ломачинська Ангеліна, піднявши, при власній вазі 51 кг, у вправі ривок – 62 кг, у поштовху – 74 кг і в сумі набрав 136 кг, здобула бронзу.

В категорії до 62 кг виступав ще один наш студент – Заболотний Ярослав гр. ТО-12-1, який не встигши до кінця оговтавшись від травми отриманої на попередньому старті, все ж таки здобув високе 4 місце піднявши у вправі ривок – 100 кг, у поштовху – 130 кг і в сумі набравши 230 кг.

Приносимо вдячність спортсменам за ту самовіддачу, з якою вони захищають честь нашого університету.

Викладач кафедри фізичного виховання
Антонюк О.В.