ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ-ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ

21-24 травня у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України серед вищих навчальних закладів з веслування на байдарках і каное. Усього у змаганнях взяли участь студенти-спортсмени з 22 ВНЗ України, які боролись на спортивних доріжках за найвищі нагороди.

На цих змаганнях в неповному складі виступили і представники Хмельницького національного університету, адже наші лідери команди каноїст Алтухов Павло у ці ж строки, представляючи нашу державу, виступав на ІІ етапі Кубку світу в Німеччині (м. Дуйзбург), а Янчук Дмитро і Грищун Інна у складі збірної команди України ведуть планомірну підготовку до перших в історії Європейських ігор, що проходитимуть з 12 по 28 червня в місті Баку (Азербайджан).

Та все ж таки чотири наших спортсмени-веслувальники виступили на цих змаганнях. До складу збірної команди Хмельницького національного університету увійшли: байдарочники Мельник Іван і Крохмалюк Олександр (студенти факультету гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальності «здоров’я людини»), та каноїсти Грицак Ілля (факультет технологій і дизайну напряму підготовки «Технологія виробів легкої промисловості») і Хомич Вадим (представник гуманітарно-педагогічного факультету спеціальностіф «Здоров’я людини»).

Найбільш успішними виявились ці змагання для Грицака Іллі і Хомича Вадима. Так, у складі екіпажу каное-двійки вони здобули три срібні і одну бронзову нагороди. Хоч і без медалей, проте виступ наших байдарочників був також результативний. Загалом команда, набравши 659 очок, посіла 7-ме загальнокомандне місце.

У командному заліку звання чемпіона виборола команда Національному університету фізичного виховання і спорту України, друге місце посів Тернопільський національний економічний університет і третє – Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я і подальших успіхів на водних доріжках.

На фото: парад відкриття змагань

На фото: Хомич Вадим і Грицак Ілля

На фото: Крохмалюк Олександр і Мельник Іван.

На фото: Призери змагань Хомич Вадим і Грицак Ілля

Флерчук В.В.,