Брифінг для ЗМІ Хмельниччини за участю керівника проекту «Топ-200 Україна» Олесі Линовицької

Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг ВНЗ ІІІ та ІV рівнів акредитації «Топ-200 Україна».

Цього року Хмельницький національний університет значно поліпшив свою позицію, посівши 65 місце на противагу минулорічному 148-му.

На запрошення керівництва ХНУ 22 жовтня 2014 року навчальний заклад відвідали керівник проекту Олеся Линовицька та прес-секретар Ігор Михайленко і провели брифінг для ЗМІ Хмельниччини.

У своїй доповіді Олеся Линовицька розповіла про основні критерії визначення рейтингу, серед яких головними є оцінки науково-педагічного потенціалу ВНЗ та якості навчання, а також його міжнародне визнання та репутація закладу. Керівник проекту наголосила, що такий значний прорив ХНУ свідчить про величезну пророблену роботу. Головними досягненнями назвала: збільшення міжнародних наукових проектів (зокрема, великі успіхи в європейській міжнародній програмі «Tempus»), значні наукові здобутки (ХНУ займає 57 місце в Україні за кількістю публікацій у Scopus) та чисельні перемоги студентів у олімпіадах та конкурсах. Зазначила, що не варто зупинятись на досягнутому і розвиватись далі, зі свого боку пообіцявши координувати ХНУ та консультувати його керівництво.

Під час брифінгу співробітники ЗМІ та гості також обговорили, яким чином реформи вищої освіти вплинуть на позиції навчальних закладів у рейтингу «Топ-200 Україна», розподіл бюджетних місць у ВНЗ та додаткові конкурсні умови для абітурієнтів.

В рамках програми робочого візиту до Хмельницького національного університету керівництво проекту «Топ-200 Україна» відвідало університетський навчальний музейно-виставковий центр «Історія та сучасність техніки»; факультет заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довузівської підготовки; центр інформаційного менеджменту та працевлаштування; університетську науково-виробничу базу; навчальний та науковий центр ХНУ SolidWorks; гуртожиток № 3, де ознайомилось з роботою студентської ради; зустрілось з випускниками ХНУ, які займають високі адміністративні посади та керують потужними підприємствами області.

Алла Коханська,
відділ міжнародних зв’язків та