«БРЕЙН-РИНГ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ

29 квітня 2015 року серед студентів 1-го курсу факультету інженерної механіки було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг». У змаганні брали участь 10 команд, кожна з яких складалася із 6 чоловік.

Учасники проявили неабияку активність, кмітливість та ерудованість у різних галузях знань, відповідаючи на питання з таких предметів як «Інформатика», «Нарисна геометрія», «Хімія», «Історія культури» та на додаткові – від туристичного клубу «Меридіан». Крім того, команди груп ОПР-14-1 та МБс-14-2 показали свої акторські здібності, продемонструвавши їх у конкурсі «Домашнє завдання».

Наша трійка призерів:

І місце – команда групи МБс-14-4 у складі:

Андреєв Олексій, Єдалов Сергій, Урода Назарій, Міноцький Євген, Сільвейструк Олександр, Шаманський Олександр.

ІІ місце – команда групи ЗВс-14-2 у складі:

Парацій Олександр, Кракалович Іван, Гриньков Дмитро, Денисюк Артур, Пашкевич Андрій, Герасімчук Віктор.

ІІІ місце – команда групи ОПР-14-1 у складі:

Балійчук Микола, Літвінчук Максим, Павлова Анастасія, Потайчук Карина, Тетерущенко Богдан, Хоменко Катерина, Цимбалюк Вікторія

Призери нагороджені почесними грамотами та заохочувальними призами.

Помічниками у проведенні інтелектуальної гри були:

ведуча – Дарина Войтюк (ОПР-11-1).

музичний супровід забезпечили звукорежисери Андрій Муляр та Андрій Мазур (МБ-13-1), фотозйомку проводив Віктор Сковбель (ЕМ-11-1).

У перервах між конкурсами своїми музичними подарунками учасників гри, журі та глядачів радували Дмитро Олійник (ЕМ-14-1) та Дарина Войтюк (ОПР-12-1), виконавши на високому професійному рівні чудові, усім відомі, пісні, а Віталій Кравчук (ІМ-12-1) полонив присутніх виконанням на саксофоні мелодії із пісні «Упавшие листя».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Факультет інженерної механіки