Благодійна акція на підтримку ЗСУ у Хмельницькому національному університеті

16 січня у Хмельницькому національному університеті проходила благодійна акція на підтримку ЗСУ, організована за сприяння відділу навчально-виховної роботи (завідувач  – Інна Горячок ). Уже вкотре було організовано такий загальноуніверситетський захід. Доброчинна подія об’єднала студентів, викладачів та співробітників нашого закладу. Проведення таких благодійних заходів в університеті стало вже доброю традицією, які об’єднують нас в ім’я благородної справи.

Зібрані продукти харчування, смаколики, сигарети передано військовим, які захищають нашу Батьківщину на Миколаївському напрямку.

Висловлюємо щиру подяку усьому колективу Хмельницького національного університету, викладачам, співробітникам та студентам за підтримку та допомогу нашим захисникам!

Нехай наша об’єднана сила і велике серце допоможуть воїнам подолати труднощі та продовжувати свою благородну місію в служінні Україні!

Віримо в ЗСУ! Наближаємо перемогу разом!

Відділ навчально-виховної роботи