![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/golovne-6-1024x796.jpg)
1 грудня відбувся перший масштабний івент 2023 року в галузі легкої промисловості – бізнес-форум «Легка конфа». Хмельницький національний університет представляли декан факультету технологій і дизайну Тетяна Іванішена, завідувач кафедри індустрії моди в легкій промисловості Тетяна Надопта, викладач кафедри індустрії моди в легкій промисловості Людмила Козловська, студентка групи ІМЛП-22-1 Тетяна Хрущ, а також випускник кафедри, а нині співвласник взуттєвого підприємства – Олександр Кізіков.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/1-2-16-768x1024.jpg)
Розпочала форум Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко. Вона розкрила актуальний стан модної індустрії, окреслила проблеми й перспективи розвитку галузі та можливості отримання доступної державної підтримки.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2-1-18.jpg)
Тетяна Ізовіт – президент-голова правління Укрлегпром – у своєму виступі акцентувала увагу на впровадженні ефективних заходів для сприяння розвитку легкої промисловості.
Анна Грабовенко – генеральний директор компанії «Softorg», основного ініціатора та організатора бізнес-форуму, побажала учасникам цікавих знайомств, нових можливостей та особистісного зростання.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/3-1-19-768x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/4-1-18.jpg)
Виступи спікерів, дискусії та тренінги, неформальний нетворкінг стали не лише платформою для провідних гравців легкої галузі, але й майданчиком для обміну ідеями, що відкривають шлях до зростання та інновацій, нових знайомств та співпраць.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/5-1-15-768x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/6-1-12-768x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/7-1-10-1024x768.jpg)
Щира подяка організаторам за відмінну організацію та створення унікальної атмосфери, особливо Тарасу Притулі – директору з корпоративної соціальної відповідальності; компанії «Softorg» – за можливість презентувати Хмельницький національний університет на потужному та мегакорисному заході.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/8-1-9-1024x768.jpg)
Працюємо та навчаємо для розвитку легкої промисловості – це наша сила та ключ до майбутнього України!
Факультет технологій і дизайну
Кафедра індустрії моди в легкій промисловості