Базовий курс поводження з вогнепальною зброєю розпочався у ХНУ

31 березня для студентів та викладачів Хмельницького національного університету відбулося перше ознайомлювальне заняття з навчального базового курсу поводження з вогнепальною зброєю.  Саме для охочих  навчитися безпечно користуватися зброєю було організовано  такі курси. На цьому занятті присутні мали можливість ознайомитися з матеріальною частиною різних видів вогнепальної зброї: гвинтівки, автомата та пістолета. Викладачі військової кафедри  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького доступно розповіли усім зацікавленим  про структуру зброї, наголосили на  правилах поводження з нею та її застосування.

Відвідуючи заняття з базового курсу поводження з вогнепальною зброєю, можна отримати теоретичні і практичні знання і навички, які допоможуть  навчитися впевнено та безпечно поводитися зі зброєю і вбережуть від можливих незворотних наслідків її застосування.

Відділ навчально-виховної роботи