Актуальні проблеми та перспективи міжнародного бізнесу в умовах глобалізації

З метою обговорення найактуальніших проблем та перспектив розвитку міжнародного бізнесу 31 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулася студентська науково-практична конференція “Актуальні проблеми та перспективи міжнародного бізнесу в умовах глобалізації”.

Організатором конференції виступила кафедра міжнародних економічних відносин на чолі з академіком Академії економічних наук України, професором Віктором Нижником.

Під час роботи конференції студенти обговорювали перспективні напрями вдосконалення механізмів управління людськими ресурсами в контексті глобальних викликів міжнародної економіки, основні тенденції розвитку глобальних та локальних процесів в національній економіці, перспективи та проблеми розвитку міжнародного бізнесу в умовах переформатування глобального середовища, ключові принципи взаємодії держави та бізнесу, стратегії розвитку логістики та управління якістю міжнародного бізнесу в умовах глобалізації, актуальні проблеми розвитку рекреаційного бізнесу в Україні та підвищення його конкурентоспроможності.

Всього до участі у конференції подали статті понад 90 учасників з України та сусідніх держав. Географія учасників охопила такі ВНЗ як: Хмельницький національний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут, Таврійський державний агротехнологічний університет, Тернопільський національний економічний університет, Київський національний торговельно-економічний університет, Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи, Вінницький технічний коледж, Полесский державний університет (Білорусь), Академія управління при Президенті Республіки Білорусь, Північно-Кавказький федеральний університет (Росія).

Завершилась конференція підбиттям підсумків та виробленням практичних рекомендацій. Усі учасники подякували професору Віктору Нижнику та очолюваній ним кафедрі за організацію заходу та висловили побажання зустрічатись частіше і розширювати географію учасників, оскільки конференція – це не лише дискусії та доповіді – це пошук нових друзів та однодумців.

Ольга Осійчук,
відділ міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю ХНУ