Акредитація напряму підготовки 6.010203 Здоров’я людини

З метою акредитації напряму підготовки 6.010203 Здоров’я людини* у Хмельницький національний університет з 24 по 26 квітня 2018 року прибула і приступила до роботи експертна комісія у складі:

голова комісії – Михалюк Євген Леонідович – завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор;

член комісії – Безверхня Галина Василівна – професор кафедри теорії і методики фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат наук з фізичного виховання та спорту.

Відбулася зустріч експертів з ректором університету Скибою Миколою Єгоровичем

Відвідали музей університету

Ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, вивчили стан методичного, наукового, та кадрового забезпечення, оглянули стан матеріально-технічної бази у Хмельницькому національному університеті

Приступили до аналізу якості підготовки фахівців за результатами проведення зі студентами комплексних контрольних робіт.