Державна атестація студентів спеціальності «Технологічна освіта»

На кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання працювало три Державні екзаменаційні комісії з прийому державного кваліфікаційного іспиту та захисту дипломних робіт студентами. Кожне засідання ДЕК розпочиналось вітальними словами та настановами декана гуманітаро-педагогічного факультету к.ф.н., доц. Станіславової Людмили Леонідівни.

Державний кваліфікаційний іспит з фахових дисциплін та методики викладання відбувався 5 та 23 червня 2015 року. Державна екзаменаційна комісія працювала у такому складі: Синюк О.М. – доцент, заст. декана гуманітарно-педагогічного факультету (голова комісії), Грітченко А.Г. – професор, завідувач кафедри ТМ ТПН, Андрощук І.В. – к.п.н., доцент кафедри, Хренова В.В. – старший викладач кафедри, Лівшун О.В. – старший викладач кафедри.

Державний кваліфікаційний іспит проходив в три етапи:

– розв’язування ситуативного тесту;

– проектування бінарних дій суб’єктів навчального процесу (дій вчителя та учнів) одного з етапів уроку відповідно до заданої психолого-педагогічної характеристики;

– виготовлення зразка об’єкта праці для учнів 5-9 класів.

Розв’язування ситуативного тесту студентами гр. ТО-11-1 (Технічна праця)

Виготовлення об’єктів праці (ст. гр. ТОзс-12-2)

Виготовлення об’єктів праці ст. гр. ТО-11-1 (Обслуговуюча праця)

Ось такі отримали результати!!!

За результатами державного кваліфікаційного іспиту ДЕК постановила присвоїти 35 студентам кваліфікацію бакалавр педагогічної освіти, вчитель трудового навчання, технологій і креслення.

Протягом 18-20 червня 2015 року на кафедрі працювала Державна екзаменаційна комісія по захисту дипломних робіт (ОКР «спеціаліст») у складі провідних фахівців у галузі педагогічної освіти: Долинський А.Б. – директор спеціалізованої ЗОШ № 27 м. Хмельницького (голова комісії), Грітченко А. Г. – проф., зав. кафедри ТМ ТПН, Каньковський І.Є. – доц. кафедри ТМ ТПН, Андрощук І.П. – доцент кафедри теорії та методики ТПН, Корницька Л.А. – доц. кафедри теорії та методики ТПН.

Державна екзаменаційна комісія провела три засідання, на яких було розглянуто 19 дипломних робіт.

Під час захисту дипломних робіт студенти обґрунтовували актуальність тем, формулювали об’єкт, предмет, мету та завдання досліджень а також висвітлили основні результати роботи. Доповіді студентів супроводжувались презентаціями. Всі студенти відповідали на запитання членів комісії, обґрунтовано пояснювали зв’язок дипломної роботи з перспективними шляхами розвитку педагогічної науки. Під час захисту дипломних робіт студенти продемонстрували глибокі теоретичні знання з фахових дисциплін.

Державною екзаменаційною комісією відмічено достатньо високий рівень виконання дипломних робіт студентів та додатків, розроблених в дипломних роботах студентами.

ДЕК відмічає бездоганну доповідь та захист дипломних робіт студентами Овчарука Р.Ю., Гайдамахи Р.М.

Рецензування дипломних робіт за ОКР «спеціаліст» здійснювали провідні фахівці у галузі освіти: Павич Н.М. – методист Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Козубай Л.І. – вчитель методист вищої категорії НВК №10 (м. Хмельницький); Буймістер Л.В. – зав. лабораторії сільської школи інституту післядипломної педагогічної освіти; Данько В.М. – вчитель вищої категорії гімназії №2 (м.Хмельницький), Міщенко О.В. – к.т.н., доц. кафедри ТМ ТПН. ДЕК відзначає обґрунтованість оцінки дипломних робіт рецензентами та наявність слушних зауважень.

Захист дипломних робіт ст. гр. ТОз-09-1

Оголошення результатів

Задоволені результатами захисту дипломних робіт ст. гр. ТО-10-1

Студенти спеціальності 7.01010301 «Технологічна освіта» денної і заочної форм навчання показали високий рівень сформованості професійних компетенцій. ДЕК постановила присвоїти випускникам кваліфікацію вчитель трудового навчання, технологій (художня обробка матеріалів), креслення, інформатики.

22 червня 2015 року на кафедрі відбувся захист дипломних робіт за ОКР «магістр». Державна екзаменаційна комісія працювала у такому складі: Долинський А.Б. – директор спеціалізованої ЗОШ № 27 м. Хмельницького (голова комісії), Грітченко А.Г. – проф., зав. кафедри ТМ ТПН, Каньковський І.Є. – доц. кафедри ТМ ТПН, Андрощук І.П. – доцент кафедри теорії та методики ТПН, Красильникова Г.В. – доц. кафедри теорії та методики ТПН.

Державна екзаменаційна комісія провела засідання на якому було розглянуто 6 дипломних робіт.

Тематика дипломних робіт присвячена змісту, формам, засобам та методам організації навчального процесу у загальноосвітній школі та деяким аспектам моніторингу у вищому навчальному закладі. Захисту дипломних робіт передував їх попередній захист, що суттєво вплинуло на якість доповідей і захист робіт студентами в цілому.

Рецензування дипломних робіт за ОКР «магістр» здійснювали провідні фахівці у галузі освіти: Берека В.Є. – д.пед.н., проф., ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Шевчук Л.І. – к.пед.н., доц., директор НМЦ ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл.,член Громадської ради з питань ПТО МОН України.

Побажання студентам від голови ДЕК Долинського Анатолія Борисовича

Настановчі слова Каньковського Ігоря Євгеновича

Доповіді студентів

Оголошення результатів захисту дипломних робіт

Наші магістри!!!!!

За результатами виконання і захисту дипломних робіт студентами на ОКР «магістр» ДЕК рекомендувала до вступу в аспірантуру студентів: Марчук Т.Ю., Пилипчук І.О.

Студенти спеціальності 8.01010301 «Технологічна освіта» денної форми навчання показали високий рівень сформованості професійних компетенцій. ДЕК постановила присвоїти випускникам кваліфікацію викладач художньо-технологічних дисциплін, методики навчання технологій. Вчитель трудового навчання, технологій, профільного навчання (художня обробка матеріалів), креслення, інформатики.

Білик В.В.,
секретар ДЕК за спеціальністю «Технологічна освіта»

Каньковський І.Є.,
д.п.н., доц. кафедри ТМ ТПН