Вечір талантів у Хмельницькому національному університеті

Наш університет славиться різноманітними та багатогранними талантами. Продемонструвати свої здібності для широкого загалу студенти мали змогу під час творчого вечора «Конкурс талантів», який відбувся 19 травня в приміщені актової зали Хмельницького національного університету. Організували захід представники студентського самоврядування факультету інженерної механіки.

В конкурсі взяли участь більше 20 студентів різних курсів та факультетів та навіть випускники університету.

Учасники змагались в різних номінаціях: «Вокал», «Хореографічна», «Акторська майстерність», «Поетична», «Гра на музичних інструментах».

Оцінювало виступи компетентне та незалежне журі, до складу якого входили представники професорсько-викладацького складу та студентського самоврядування:

Байдич Людмила Едуардівна – завідувач відділу навчально-виховної роботи;

Підгайчук Світлана Ярославівна – заступник декана факультету інженерної механіки з навчально-методичної роботи;

Лук’янюк Микола Васильович – доцент кафедри машинознавства, художній керівник народного СТЕМу «ЮМОДЕС», президент КВН-ліги ХНУ;

Козак Анастасія та Онисько Оксана.

Але який ж конкурс без подарунків? Спонсорську допомогу надали: «Львівська майстерня шоколаду», кафе «Сан-Санич», розважальний центр «Лунапарк», піцерія «Spagetti», професійний фотограф Михайло Лукашук та багатозальний кінотеатр «Мультиплекс».

Переможцями нашого творчий вечору стали:

Номінація «Гра на музичних інструментах» – Кравчук Віталій

Номінація «Вокал» – Войтюк Дарина

Номінація «Хореографія» – Сорока Костянтин

Номінація «Поетична» – Лавренчук Юлія

Окрім виступів учасників, глядачів зачарували звуки гітари гурту «Under the Tank» та неймовірний голос Надії Кокіної – учасниці першого туру шоу «X-фактор».

Також серед глядачів було розіграно більше 20-ти квитків в «Лунапарк» та «Мультиплекс».

Усі учасники отримали призи, гарний настрій та заряд бадьорості й позитиву.

Тетяна Редич та Андрій Мазур,
студентське самоврядування факультету інженерної механіки