Веслувальний марафон

З 17 по 19 травня в місті Вінниця пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції. Pмагання були присвячені пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. У змаганнях взяли участь найкращі марафонці з 20 областей України.

Учасники змагань долали в одиночках та двійках: на байдарках довжина дистанція складала 32 км, а у каное – 28 км з перебіжками. У складі збірної команди Хмельницької області виступили 2 студенти Хмельницького національного університету: Грицак Ілля – студент групи ТЛП-12-2 (факультет технологій та дизайну) і Мельник Іван – студент групи ЗЛ-12-1(гуманітарно-педагогічний факультет). Найкраще виступив Грицак Ілля, який у каное двійці разом із напарником зі Львова Станіславом Львов вибороли бронзові нагороди, програвши лише двом досвідченим і титулованим екіпажам збірної команди України.

Вже 21 травня наші студенти братимуть участь у чемпіонаті України серед ВНЗ у місті Тернопіль, тож бажаємо їм міцного здоров’я і подальших успіхів.

На фото: Мельник Іван на дистанції

На фото: Грицак Ілля першим номером у човні із напарником на дистанції

На фото: Нагородження переможців, другий з права Грицак Ілля.

На фото: Грицак Ілля і його напарник по каное двійці Львов Станіслав.

Флерчук В.В.,
доцент кафедри фізичного виховання