Цінний дарунок Хмельницькому національному університету

Генеральний директор ПАТ «Хмельницькобленерго», депутат обласної ради Олександр Леонідович Шпак подарував Хмельницькому національному університету унікальне науково-пізнавальне видання у 2-х примірниках «Енергетика: історія, сучасність і майбутнє».

Видання складається із 5-ти книг:

«Від вогню та води до електрики»;

«Пізнання й досвід — шлях до сучасної енергетики»;

«Розвиток теплоенергетики та гідроенергетики»;

Розвиток атомної енергетики та об’єднаних енергосистем»;

Енергетика та охорона навколишнього середовища. Функціонування енергетики в сучасному світі».

Це енциклопедичне видання, тираж якого складає всього 500 примірників, вийшло друком у Київському видавництві «Фенікс» у 2013 році за сприяння к.т.н., колишнього міністра палива та енергетики України Івана Васильовича Плачкова.

Ректор Хмельницького національного університету, д.т.н., професор Микола Єгорович Скиба передав книги науковій бібліотеці. З виданням можна ознайомитися в читальному залі книгозбірні (7-й поверх).