ПРАКТИЧНИЙ ТУР ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ

Кафедра хімії Хмельницького національного університету вже третє десятиріччя поспіль надає активну допомогу в організації і проведенні практичних турів олімпіад з хімії для школярів.

25 січня 2015 р. на базі кафедри хімії ХНУ відбувся практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якому взяли участь 59 переможців ІІ етапу – учні 10–11 класів з усіх районів та міст Хмельницької області.

Завдання для олімпіади були розроблені викладачами та співробітниками кафедри хімії. Учасники з задоволенням і зацікавленістю виконували досліди та розв’язували практичні задачі з аналітичної, органічної та неорганічної хімії.

Після завершення олімпіади учні та вчителі зацікавились новим напрямом підготовки «Хімія», який вже другий рік успішно функціонує в Хмельницькому національному університеті та отримали вичерпні відповіді та інформацію про те, що вивчають і чим займаються студенти-хіміки, якого фаху вони набудуть, де і ким зможуть працювати після закінчення університету.

До слова, серед студентської сім’ї хіміків – четверо переможців олімпіади з хімії минулого року.

Сподіваємося, що учасники і переможці олімпіади 2015 року поповнять лави студентів-хіміків ХНУ.

Ганна Ткачук,
завідувач кафедри хімії