Першокурсники ХНУ поринули у захопливий квест до Дня університету

На честь Дня народження Хмельницького національного університету 10 жовтня для першокурсників студентська рада організувала яскравий та захопливий квест. Подія стала традиційною частиною святкувань і цього року зібрала понад сто студентів, які вперше долучилися до життя університету.

Стартував квест на майданчику перед 3 навчальним корпусом, де учасників привітали організатори – представники студентського самоврядування та адміністрації. Вони розповіли про правила гри, після чого першокурсники розділилися на команди та отримали перше завдання. Мета квесту – пройти кілька тематичних станцій, виконати різні завдання та, найголовніше, дізнатися більше про історію, традиції та структуру рідного університету.

На станціях студенти зіткнулися з різноманітними питаннями про ХНУ, а також учасники квесту розгадували ребуси, пов’язані з відомими подіями в історії університету, зокрема моментами його заснування. Ці завдання сприяли командній роботі та створювали атмосферу здорової конкуренції. “Це дуже цікавий формат! Я дізналася багато нового про свій заклад вищої освіти і хотілося би, щоб таких заходів було побільше”, – ділиться враженнями студентка першого курсу Оксана.

Фінальною частиною став збір команд у студентському дворику, де кожна з них презентувала свої здобутки. Переможці отримали символічні подарунки та грамоти. “Квест – це чудова можливість познайомитися з університетом, знайти нових друзів та відчути себе частиною великої студентської родини”, — зазначила одна із організаторів заходу, членкиня студради Надія.

Учасники ділилися враженнями та будували плани на майбутнє: багато з них вперше занурилися в активне студентське життя і з нетерпінням чекають на нові заходи та можливості.

Квест для першокурсників став символом єдності та першим кроком у захопливу подорож по студентському життю, яке обіцяє бути яскравим та насиченим.

Студентська рада

Відділ навчально-виховної роботи