Actual problems of modern science: 10th International Conference “Х Ukrainian-Рolish Scientific Dialogues”. Монографія

Наукова бібліотека Хмельницького національного університету пропонує до ознайомлення колективну монографію «Actual problems of modern science: 10th International Conference “Х Ukrainian-Рolish Scientific Dialogues”, 11-15 june 2024», в якій   представлено понад 130 доповідей українських та польських науковців (українською, польською та англійською мовами).

Наукове видання передане ректором ХНУ Сергієм Матюхом до університетської книгозбірні задля збереження наукових досягнень і досліджень науковців університету, їх популяризації з метою підвищення престижу університету, а також забезпечення відкритого доступу до інформації.

Електронну версію видання розміщено в інституційному репозитарії.

Наукова бібліотека
Хмельницького національного університету