Візит делегації ХНУ до Бидгощської вищої школи

Міжнародна конференція «Х Українсько-польські наукові діалоги» також стала чудовою нагодою для польських та українських закладів вищої освіти зустрітися для обговорення подальших напрямків співпраці.

Делегація Хмельницького національного університету (проректор з науково-педагогічної роботи Микола Йохна,  завідувач кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Олег Поліщук, завідувач кафедри слов’янської філології Неля Подлевська)  зустрілася з адміністрацією Бидгощської вищої школи на чолі з ректором Влодзімежем Маєвським. Зазначимо, що співпраця між закладами вищої освіти триває з 2017 року.

Під час зустрічі було узгоджено наступні етапи співпраці ЗВО щодо інтернаціоналізації освіти та проведення спільні наукових проєктів, реалізація яких розпочнеться у новому навчальному році.

Відділ зв’язків з громадськістю