Допомога ССО

30 травня 2024 року Хмельницьким національним університетом спільно з Вільною профспілкою працівників університету, ГО «Подільський центр громадських ініціатив», відділом навчально-виховної роботи, факультетом здоров’я, психології, фізичної культури та спорту та студентською радою університету було передано одному із підрозділів ССО ЗСУ:

– Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro with DJI RC;

– Акомулятори 6S2P (3 штуки);

– Датчик струсу та датчик струсу «вус» (10 штук),

які будуть використовуватися для виявлення цілей окупантів та їх знищення.

Даний проєкт було реалізовано на кошти, отримані за результатами проведеного в університеті «Великого Великоднього збору на підтримку Сил Оборони України, благодійного «Забігу на підтримку ЗСУ», благодійної фотосесії до «Всесвітнього дня вишиванки», благодійних пожертв співробітників та студентів Хмельницького національного університету, що дозволило придбати дані прилади на запит військових.

Дякуємо усім, хто долучається до ініціатив Хмельницького національного університету, за виявлену небайдужість і активну громадську позицію, підтримку та розуміння.

Наближаємо нашу Перемогу разом!
Слава ЗСУ! Слава Україні!