Золоті нагороди фінальних змагань з регбі-7 (чоловіки) за програмою ХІХ літньої Універсіади України

15-16 травня 2024 року в Хмельницькому пройшли фінальні змагання ХІХ літньої Універсіади України з регбі-7 серед чоловічих команд.

На стадіоні Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у  напруженій боротьбі за нагороди зустрілись команди Хмельницького національного університету, Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Сумського державного університету, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Ужгородського національного університету та збірна команда Тернопільської області.

Незважаючи на непрості обставини українського сьогодення, приємно було приймати у нашому місті команди з різних областей. Зауважимо, що усі команди-учасниці достойно представили свої заклади вищої освіти на студентському спортивному форумі.

Студенти-спортсмени ХНУ успішно пройшли до фіналу, подолавши суперників з Сумського державного університету та Ужгородського національного університету.

Вже другий рік поспіль у фіналі зустрілись команди Хмельницького національного університету та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Для хмельницьких регбістів цей поєдинок став принциповим, оскільки минулого року вони поступились золотими нагородами спортсменам профільного ЗВО, здобувши срібні медалі найпрестижніших студентських змагань. Тож за активної підтримки уболівальників, усіх учасників та гостей турніру спортсмени обох команд намагались продемонстрували найкращі спортивні вміння, майстерність та неабиякі вольові якості. Поєдинок виявився напруженим, львів’яни чинили потужний супротив, захищаючи кожний метр свого ігрового поля. Водночас регбісти ХНУ цього року неухильно крокували до своєї перемоги, що відобразилось у фінальних цифрах рахунку – 19 : 5.

Тож команда Хмельницького національного університету – переможець ХІХ літньої Універсіади України з регбі-7 серед чоловічих команд!

Срібними медалістами стала команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, бронзовими – Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль).

На фото Вадим Сівак і Андрій Дзяворук

Список спортсменів збірної команди Хмельницького національного університету:

1. Сівак Вадим аспірант
  2. Кравчук Василь випускник
  3. Дзяворук Андрій ФКС-20
  4. Телега Нікіта ФКС-23
  5. Стецун Богдан ФКС-23
  6. Сис Владислав ФКС-22
  7. Шевчук Максим ФКС-22
  8. Поставник Данило ФКС-22
  9. Котляров Максим ФКС-23
  10.  Блессінг Кахока КІ-21

Висловлюємо слова вдячності студентам-спортсменам Хмельницького національного університету та тренеру-викладачу, доценту кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олегу Квасниці за успішний виступ та бажаємо подальших спортивних досягнень.

Інформація кафедри ТМФВіС