Гостинність ТОВ «ДЖІ ЕМ ХОСТ»

22 травня для студентів та викладачів кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету гостинно відчинило свої двері ТОВ «ДЖІ ЕМ ХОСТ», яке входить до Хмельницького ІТ кластеру.

Андрій ГАРМАТЮК, СЕО ТОВ «ДЖІ ЕМ ХОСТ», член Правління ГО «ІТ-кластер міста Хмельницького»  (стаж у ІТ з 2005 р.) провів екскурсію офісом та розказав про історію компанії, послуги, які надаються та про технічний майданчик дата-центру.

Учасники екскурсії побували всередині майданчика з серверами, де дізналися про те, як влаштована інфраструктура дата-центру: живлення, охолодження, зв’язок та за рахунок чого досягається безперебійність роботи серверів. Крім того, були обговорені сучасні тенденції бережливого ставлення до навколишнього середовища та екології, використання сонячних панелей для генерування електрики для своїх потреб (70%).

Також Андрій розповів про волонтерські ініціативи, про підтримку ЗСУ під час триваючої війни.

У студентів протягом зустрічі постійно виникали запитання, на які Андрій відповідав та згадував цікаві факти з розвитку компанії. Розповів і про кар’єрний зріст.

Дякуємо за чудову можливість поринути у реальний світ ІТ!

Інформація кафедри комп’ютерних наук