Експертний коментар Ольги Заславської у прямому етері «Суспільне. Новини»

Традиційно, «Суспільне. Новини» залучає до роботи експертів задля коментування складних тем та оцінки подій. Вже не вперше в прямому етері інформаційного марафону на «Суспільному» працювала кандидатка політичних наук, доцентка, завідувачка кафедри міжнародної комунікації та політології Ольга Заславська. Цей етер був присвячений Дню Європи і Ольга Олександрівна розповіла, на скільки Європа консолідована у протистоянні російській агресії. Поговорили про “друге дихання” в об’єднанні Європи, про те, як війна підштовхує євроінтеграцію України та які проблеми створює.

Експертка пояснила, як довго триватиме шлях України до членства, скільки нам потрібно часу для повноцінної інтеграції до Європейського Союзу та що має зробити для пришвидшення цього процесу Україна зі своєї сторони та Євросоюз – зі своєї.

Інформація кафедри
міжнародної комунікації