Відзначаємо День вишиванки в русі

Вишивка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.

Щороку в Україні в третій четвер травня відзначається День вишиванки. Цього року це свято припало на 16 травня. До відзначення національного свята долучилися здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту. На великій перерві біля навчального корпусу з фізичного виховання студентки факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту; факультету міжнародних відносин; факультету управління, адміністрування та туризму; факультету економіки і управління на чолі з доцентом кафедри  теорії  і методики фізичного виховання і спорту Вітою Хіміч провели святкову руханку. Головною родзинкою даного заходу стало дотримання учасниками руханки дрес-коду – вишиванки.

Окрім рухової активності студентки отримали емоційне задоволення від спільного виконання фізичних вправ.

Інформація кафедри ТМФВіС