Поєднання творчості і технологій на заняттях студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія»

Хімічні технології та інженерія тривалий час відіграють ключову роль у сучасному світі, оскільки вони включають розробку і впровадження процесів для створення товарів і послуг, які використовують в багатьох аспектах повсякденного життя. В рамках вивчення навчальної дисципліни «Хімічні технології волокнистих матеріалів» здобувачі освіти кафедри хімії та хімічної інженерії відвідали виставку студентських робіт, організовану кафедрою дизайну.

Лектор професор Ольга Параска ознайомила студентів групи ХТІ-20-1 з основними технологічними процесами опоряджувального виробництва з врахуванням будови та властивостей волокнистих матеріалів. А також особливостями хіміко-технологічних процесів, що відбуваються на виробництві при здійсненні опорядження волокнистих матеріалів різного асортименту та виробів з них. Здобувачі освіти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» на практиці розглянули асортимент текстильних виробів з нанесеними принтами за різними технологіями з використанням режимів ресурсо- та енергозбереження. Порівняли ефективність способів нанесення візерунку на тканини, технологічні характеристики процесів друкування та види нанесення візерунків на поверхні волокнистих матеріалів.

Крім ознайомлення зі зразками нанесення друку, принтів на текстильні вироби студенти групи ХТІ-20-1 за донат взяли участь в голосуванні на кращий каталог туристичних місць України, які розроблялись студентами кафедри дизайну на лабораторних роботах. Здобувачі освіти кафедри хімії та хімічної інженерії переконалися в багатогранності своєї спеціальності, технології якої широко використовують для потреб споживачів та всіх галузей промисловості. Донати, зібрані під час голосування, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

Кафедра хімії та хімічної інженерії