З вірою в те, що кожна наша допомога наближає ПЕРЕМОГУ!

Учасники освітньо-виховного процесу Хмельницького національного університету ведуть активну волонтерську роботу. Систематично здобувачі освіти, викладачі та співробітники ХНУ надають посильну допомогу Збройним силам України, зокрема долучаються до проєктів зі збору коштів на допомогу ЗСУ, збирають продуктові набори,   роблять окопні свічки, обереги, патріотичні прикраси, плетуть маскувальні сітки, пишуть листи підтримки та багато іншого.

20 березня відділ навчально-виховної роботи спільно зі студентами та викладачами реалізував акцію по збору медикаментів для наших захисників на Донецькому напрямку! Цього разу збирали медикаменти, бо погода несприятлива, тому  солдати масово хворіють на ГРВІ. Нашими зусиллями зібрано різні медичні препарати: противірусні, протизастудні, протизапальні мазі, льодяники від горла, таблетки, сиропи від кашлю та інше.

ЩИРО ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ!

ІЗ ВІРОЮ В ТЕ, ЩО КОЖНА НАША ДОПОМОГА НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ!

МИ ПЕРЕДАЄМО СВОЮ БЕЗМЕЖНУ ВДЯЧНІСТЬ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Відділ навчально-виховної роботи