Випуск бакалаврів Хмельницького національного університету 2023

7 липня 2023 року у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.

Цього року 1270 випускників із 8 факультетів отримали професійну путівку в трудове життя.

Традиційно захід розпочинався  виконанням Державного Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання полеглих захисників нашої Батьківщини, серед яких, на жаль, є і випускники університету.

Із теплими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся ректор ХНУ Сергій Матюх.

Знання, отримані в Хмельницькому національному університеті, завжди можна перетворити на успіх, який, у свою чергу, принесе матеріальну винагороду. У сучасному світі символом грошей є банківський рахунок, а матеріальним втіленням – банківська картка. Ректор вручив символічну банківську картку  випускниці Даші Коляді.

Щоб привітати випускників, на церемонію вручення дипломів бакалавра завітали поважні гості: заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв; перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук; заступник міського голови Василь Новачок; директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Дарія Басюк.

Зі щирими словами вітань від імені деканів факультетів виступила декан гуманітарно-педагогічного факультету Людмила Станіславова, побажавши випускникам здійснення усіх подальших планів.

Кращих випускників ректор університету Сергій Матюх нагородив грамотами.

Студентське життя – це не тільки навчання, а й розвиток особистості і один з найкращих періодів життя. Свої пісенні, танцювальні та спортивні досягнення продемонстрували присутнім учасники творчих колективів Центру культури та естетичного виховання студентів та кращі спортсмени нашого університету.

Дипломи молодим фахівцям вручали декани факультетів та завідувачі кафедр.

Вітаємо випускників та бажаємо їм здоров’я, професійних звершень та здійснення усіх мрій. Нехай знання, здобуті в університеті, стануть запорукою успіху! А також радо запрошуємо продовжити навчання за програмами підготовки магістрів!

Пам’ятайте, що ви — це майбутнє України. Адже саме ви будете розвивати, відбудовувати та розбудовувати державу після нашої перемоги.

Відділ зв’язків з громадськістю