Кам’янець-Подільський: квітка на камені, перлина Поділля

3 червня 2023 р. виїзд о 800

Маршрут №1 «Кам’янець-Подільський: квітка на камені, перлина Поділля»

Нитка екскурсійного маршруту: Хмельницький – Сутківці – Миньківці – Кам’янець-Подільський – Хмельницький

Опис маршруту: Запрошуємо Вас на захоплюючу подорож до Кам’янця-Подільського – перлини Поділля, міста, що зберегло дух середньовіччя та за кількістю архітектурних пам’яток займає третє місце в усій Україні після Львова та Києва. Ми відвідаємо:  Новопланівський міст, Ратушу, Кафедральний костел Петра і Павла, Вірменську дзвіницю, Кам’янець-Подільську фортецю.

Під час подорожі  ми також відвідаємо Сутковецький замок (XVXVII ст.) та Свято-Покровську церкву (муровану сакральну споруду оборонного типу), а також Миньковецький дендропарк.

Розробники та керівники проєкту: д.е.н., професор, зав. кафедри туризму Ігор ЖУРБА
Голова ВПП ХНУ, к.т.н., доцент Ірина ФОРКУН

Вартість екскурсії: