14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Ця добровільна ініціатива була започаткована Еммі Бродмур, яка є засновницею популярного в США сайту дитячих книг. Ідею їй підказав її маленький син, який одного дня запитав у неї: «Чому немає особливого дня, коли люди дарують книги один одному?». Відзначається 14 лютого починаючи з 2012 року.

Студенти Хмельницького національного університету долучилися до ініціативи та підтримують акцію, ініційовану Хмельницьким Молодіжним центром, по збору книг для  бібліотек деокупованих регіонів Миколаївщини,
Збирають книги для дітей, підлітків і дорослих українською і англійською мовами. Збір триває до 15 лютого 2023 року
 і очікують на книги у нашому Молодіжному Центрі (Кам‘янецька, 63)

Згодом  відправлять зібрані книги на Миколаївщину. Усі охочі ще можуть приєднатися!

Відділ навчально-виховної роботи