Урочисте вручення дипломів магістра

27 грудня у актовій залі Хмельницького національного університету відбулось урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам 2018 року. У цей день омріяний диплом магістра отримали дев’ятсот вісімдесят шість випускників. На святі були присутні: ректор ХНУ Микола Єгорович Скиба, проректори університету, декани факультетів, викладачі, співробітники, батьки та друзі випускників.

Розпочався захід внесенням прапора України та прапора Хмельницького національного університету. Після Державного Гімну прозвучав Гімн нашого рідного університету.

У вітальному слові ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Микола Єгорович Скиба побажав випускникам миру, злагоди, здоров’я, щастя та закликав продовжувати вчитися протягом всього життя, щоб у сьогоднішньому глобалізованому суспільстві бути успішними професіоналами своєї справи.

Микола Єгорович вручив символічний диплом магістра, а перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Михайло Петрович Войнаренко – символічний кубок науки та знання. Почесне право отримати символічний диплом отримала магістр, радник голови студентської ради Наталія Кирницька, а кубок науки та знання – магістр, артист Центру культури та естетичного виховання студентів Олег Боженко.

Дипломи випускникам вручали ректор університету Микола Єгорович Скиба, перший проректор Михайло Петрович Войнаренко, проректор з міжнародних зв’язків Микола Антонович Йохна та декани факультетів.

Протягом свята з екрану до випускників звертався Санта, нагадуючи, що усіх нас за кілька днів чекають Новорічні та Різдвяні свята, а разом з ними і дива, його креативний та сучасний гопак додав присутнім веселого й святкового настрою. Перегляд короткометражного фільму «Студентське життя як воно є» нагадав про будні і свята студента.

Артисти народного ансамблю танцю «Юність Поділля», вихованці Центру культури і естетичного виховання ХНУ, виконали хореографічні композиції «Мелиця», «Циганський» та «Якось над вечір», а заслужений артист України Микола Довгальов – різдвяну пісню «Jingle Bells».

Вітаємо випускників-магістрів Хмельницького національного університету! Зичимо здоров’я, професійних звершень, невичерпної енергії, реалізації усіх задумів та втілення мрій. Бажаємо, щоб знання, здобуті в університеті, стали запорукою успіху! Щасливої дороги в професійне життя!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ