Проведення акредитаційної експертизи спеціальності 113 Прикладна математика за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 1815-л від 09.11.2018 р. у Хмельницькому національному університеті з 26 по 28 листопада проходить первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Прикладна математика 113 Прикладна математика за другим (магістерським) рівнем вищої освіти на кафедрі «Інженерії програмного забезпечення».

Приступила до роботи експертна комісія у складі:

Голова комісії: Черевко Ігор Михайлович, декан факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор;

Член комісії: Савула Ярема Григорович, завідувач кафедри прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико-математичних наук, професор

Відбулася зустріч експертів з проректором з науково-педагогічної роботи університету Матюхом Сергієм Анатолійовичем.

Комісія ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, вивчили стан методичного, наукового, та кадрового забезпечення, оглянули стан матеріально-технічної бази у Хмельницькому національному університеті.

Члени комісії прийняли участь в попередньому захисті дипломних робіт студентів спеціальності 113 Прикладна математика.

Приступили до аналізу якості підготовки фахівців за результатами проведення зі студентами комплексних контрольних робіт.

Зустріч з колективом кафедри